HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Boritachi
User
User
Брой мнения : 1
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 26.01.2018

Кандидатура за HackHunter Empty Кандидатура за HackHunter

Съб Яну 27, 2018 6:35 pm
Кандидатура за HeavenCraftBG
Истинско име= Борис
Как ви е Nickname в сървъра= MiracleBait
Откъде знаете за сървъра= Приятел ми го каза.
На колко години сте= 13
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време= Имам опит с ранга в сървър на мой познат.
На ден колко време може да отделите за ранка=   През седмицата по 3-4 часа, а през уикенда неопределено време (много)                                                                                  
Какво знаете за HackHunter= Знам, че той хваща всякакъв вид хакери. Например: X-RAY, KillAura,Fly,Glide,Bow Aimbot и д.р
{Задължително трябва да имате}Skype=bori_45
{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype= 1. Искаме скайпа на хакера (ако лефтне от сървъра той се вкарва в затвора или банва) 2.Хакера споделя екран   3. Проверяват се всички файлове на играта (пише се в търсачката на компютъра %appdata% и влизаме в папката на име .minecraft след това влизаме в versions и преглеждаме внимателно).        
Разбиратели от плугин NoCheatPlus ако разбирате напишете някакви команди=         /ncp info  - показва колко играчът е заподозрян ако е използвал хакове подобни на KillAura,Fly,BowAimbot...
/ncp top- Показва "най-добрите" играчи от историята на нарушенията.
/ncp removeplayer  - почиства всички сейвове които плъгина е очел от него поради подозрения за хак.
/ncp log counters- Влизане в специална статистика.                   и най-лесните от всички- /npc ban- Банваш човек от сървъра
/npc kick- Кикваш човек от сървъра.
/npc kicklist- Лист, в който са показани всички кикнати и баннати играчи от сървара
/npc version- Показва версията,плъгините и т.н на сървъра                                              
Нещо допълнително от вас= Не знам какво да кажа тук  Very Happy   Laughing
avatar
Law
Owner
Owner
Брой мнения : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 21

Кандидатура за HackHunter Empty Re: Кандидатура за HackHunter

Съб Яну 27, 2018 10:52 pm
odobren
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите