HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
tonyiskagram
User
User
Брой мнения : 2
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 17.01.2019

Абе за стафчето, че ми се бачка нещо, много убито напоследък Empty Абе за стафчето, че ми се бачка нещо, много убито напоследък

Чет Яну 17, 2019 6:27 pm
Истинско име= Тони Тодоров
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?= Ооо, не знам, ама си разцъквам
Как ви е Nickname в сървъра= tonybatko
Откъде знаете за сървъра= Едно аверче дет цъкаме цс-че с него ми вика влизай. (глобал съм мога бууствам Smile) )
Защо искате да бъдете от екипа ни= Щото ме кефи сървърчето пък ми е тъпо да има поне нещо да прая
Какво ни предлагате като ранк= Как какво предлагам. Хелпърче а о
Разбиратели от Англиски?= С1 имам сертификат от школата във Варна ''Фарос''
На колко годинисте= На 26ти ся прая 18ката вече мога си купувам цигари без да ми искат лична
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време= Имах някво сървърче преди 4 5 години влизаха по 10тина, ама нищо специално
На ден колко време може да отделите за ранка= 3-4-5 часа, зависи ако не съм пиян (не пия)
Какво знаете за Helper= Basically, помагаш на хора, админи ако трябва с нещо, десциплина, а о, хакерчета на по 10, сеш се
Напишете 3 те най-важните неща за Helper= всичко от горното :Д
{Задължително трябва да имате}Discord= Имам бате, todxrov#0623
Разбиратели от плугин Essentials,Faction,Mcmmo ако разбирате напишете някакви команди= /f unclaim ; /f autoclaim warzone ; f bypass ; тия са админски които тествах като правих моя, не са нещо специално, но на самите играчи без ранк ги знам, essentials не са ми много познати, има тук таме нещо, ще ги науча ако зема ранка, mcmmo пък хептен не знам какво е
{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype,Discord= SS (screenshare) адски много варианти, много клипове в youtube, супер готините и забавни начини, тука ги знам
Разбиратели от плугин Spartan-AntICheat ако разбирате напишете някакви команди= НЕ разбирам от него, защото не съм го ползвал, но знам какво представлява
Нещо допълнително от вас= Уча програмиране C# втора година, обичам да ям в мак доналдс, не пуша трева вече 5ти месец!!!!!!!!
avatar
Law
Owner
Owner
Брой мнения : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 21

Абе за стафчето, че ми се бачка нещо, много убито напоследък Empty Re: Абе за стафчето, че ми се бачка нещо, много убито напоследък

Пет Яну 18, 2019 10:28 pm
ОТХВЪРЛЕН(не ми харесва поведението ти, не става за член от екипа)
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите