HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
JustStylle1
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 25.05.2018

Moderator ! Empty Moderator !

Пет Май 25, 2018 7:05 pm
Кандидатура за HeavenCraftBG От JustStylle za rank Moderator
Истинско име=Красимир
{Минимално:2 седмица}От колко време играете на сървъра?=Играя от почти месец но не бях толкова редовен защото имах изпити
Как ви е Nickname в сървъра=JustStylle
Откъде знаете за сървъра=Влязох в интернет и разглеждах различни сървари
На колко годинисте=14 скоро правя 15
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време=Да имам много опит не се тревожете за кратко време бях в DivictusGaming и MagmaCraft миналия сезон
На ден колко време може да отделите за ранка=Средно мога да отделям по 5-6 часа на ден
Какво знаете за Moderator=Винаги и както винаги има командите /ban /mute и могат да правят региони мога да намирам и скрити хакове например ако си го качат на флашка самият хак знам как да го намеря работя с следните програми за проверка Everything procces hacker но преди да пристъпя към тези програми първо влизам %appdata% гледам кошчето и Downloads
{Задължително трябва да имате}Skype=krasimir.krastev91
Напишете Каквото знаете за следните плугини:{WolrdGuard,Essentials,Residence,ClearLag,AdvancedBan,Skywars,KitBattle,PaintBall,SurvivalGames,AreaShop,Announcer,Jobs}
= World Guard протектва региона и може да пуска и спира пвп
Essentials това е бланка по която сървара прибавя възможности примерно украска към ранка
Residence Предпазва твоя постройка от GRIEFF
ClearLag чисти се лага
Skywars Paintball kit battle  са мини игри
jobs
това е работа

{Задължително трябва да знаете}Знаетели как се сетва Минигаме=да затова ще ни трябва World Edit и се слага с командата hcyl bedrock примерно и колко блока
{Иматели опит с оправяне на бъгове?} ако имате давайте пример за един бъг=Бъг най лесно се оправя с Restart
Нещо допълнително от вас=да ако тази кандидаткура не ми е одобрите ще се радвам и да съм Helper поне там ще банвам и мутевам но ми омръзна аь бъда хелпер решкх да пробвам нещо различно
Wheeze
Wheeze
Hoster
Hoster
Брой мнения : 62
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 07.12.2017
Age : 27
http://www.heavencraftbg.eu

Moderator ! Empty Re: Moderator !

Пет Май 25, 2018 7:54 pm
Одобрен като хелпър!
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите