HeavenCraftBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
neeesyyy
neeesyyy
User
User
Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 14.08.2018

Кандидатурата на neeesyyy Empty Кандидатурата на neeesyyy

Вто Авг 14, 2018 12:58 pm
Истинско име= Емила Димитрова
{Минимално:1 седмица}От колко време играете на сървъра?= Аз съм влизала в сървъра преди 1/2 месеца!
Как ви е Nickname в сървъра= моя никнейм в сървъра е neeesyyy
Откъде знаете за сървъра= Аз знам за сървъра от Майнкрафт БГ Сървъри
Защо искате да бъдете от екипа ни= Искам да бъда от екипа ви за да помагам на играчите ако не разбират нещо, да помагам на стаффа и за буилд!
Какво ни предлагате като ранк= Като ранг ви предлагам Помощник-Helper
Разбиратели от Англиски?= Да, Аз разбирам от английски!
На колко годинисте= Аз съм на 16 години!
Иматели опит с ранк ако имате къде и колко време= Имам опит с този ранг в BlazedPvP и там бях стафф 1 година! Има и други обаче там бях по голям ранг
На ден колко време може да отделите за ранка= Мога да отделя на ден 12/13 часа!
Какво знаете за Helper= Аз за Helper знам, че трябва да следи за хакери да гледа чата и да помага на играчите/стаффа
Напишете 3 те най-важните неща за Helper=1- Трябва да следи за хакери 2- Трябва да помага на играчите 3- Трябва да слуша заповеди от по-големите рангове!
{Задължително трябва да имате}Skype= Скайпа ми е jajakoko_5
Разбиратели от плугин Essentials и Residence ако разбирате напишете някакви команди= Разбирам от ессентиалс! /vanish /gm /tp /give /s /tphere /seen Разбирам и от Residence! /res create (ime na resa) /resadmin give (ime na resa) (ime na igracha) /ress remove (ime na resa) и много други!
{Задължително трябва да знаете!}Как се проверява хакери от skype= Първо трябва да видите appdata-ta на човека, После трябва да влезете да му видите Download, После ако в Downloads няма хак праштате му една програма тои го отваря и горе пише името на хака които аз казвам и после Scan и ако има хак го банвам Smile
Разбиратели от плугин Spartan-AntiCheat ако разбирате напишете някакви команди= Аз малко разбирам от AntiCheat но мисля че е /anticheat reload /аnticheat on и т.н.
Нещо допълнително от вас= Аз съм на 16 години и съм от град Варна! И бих се зарадвала да съм част от екипа ви да помагам на играчите, на стаффа, да правил ларпове и много други!

Благодаря че отделихте време да изгледате кандидатурата ми!
avatar
Arrow456
User
User
Брой мнения : 18
Points : 28
Reputation : 0
Join date : 17.12.2017

Кандидатурата на neeesyyy Empty Re: Кандидатурата на neeesyyy

Вто Авг 14, 2018 1:10 pm
Одобрена
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите